Güncel kalmak ve en güncel fırsatları görmek istemez misiniz?

MAGICMORSPORT'A HOŞ GELDİNİZ

MAGICMORSPORT’un temel amacı müşterilerine destek olmaktır. Bu yaklaşım, operasyonlarımızın tüm yönlerine yansımaktadır ve müşterilerimiz için en yüksek hizmet kalitesini sağlamak bizim için esastır. Her şeyden önce potansiyel sorunların kaynaklarını tespit eder müşterilerimize sorun olmadan ortadan yorulmadan kaldırmaya çalışırız.
 

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Resmi çevrimiçi kataloğumuzu inceleyin!

Neden bizi seçmelisiniz?

Her kullanıcı için kayıtlı tüm modüller için yalnızca bir ücret vardır. Aboneliğinizin süresi dolmuş olsa bile aracınızın ana işlevlerini kullanabilirsiniz. Aboneliğiniz sona erdikten yıllar sonra bile ödenmemiş aboneliklerin bedeli + KDV dışında herhangi bir ek ceza ödemeden aboneliğiniz yenilenebilir.

MMS Yardım Masası, yarış amaçları için ek hizmetler sağlar: güç MOD aşaması 1 ve 2, ekonomi MOD, DPF-KAPALI, EGR-KAPALI, Immo-OFF ve ECU yeniden yapılandırması gibi. Ayrıca aynı zamanda motor ve şanzıman ünitesi kontrolörlerini de kopyalayabilirsiniz.

Ekibimiz size İngilizce, İtalyanca, Lehçe, İspanyolca, Rumence, Fransızca, Almanca ve Çekçe dillerinde yardımcı olmaya hazırdır.

Teknisyenlerimiz gerektiğinde size yardım etmeye hazırdır. Bizimle telefon, destek sistemine mail atarak veya çevrimiçi sohbet yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Teşhis sisteminin veya motor elektroniğinin sorunları gibi aracımızın neden olmadığı teknik sorunları çözmenize de yardımcı olmaya hazırız.

MMS Yardım Masası, kullanıcı kılavuzları, teknik kurslar, eğitim videoları, sorun gidericiler ve “Nasıl Yapılır” gibi kaynaklarla dolu bir bilgi tabanına ve orijinal ECU içeriklerinden oluşan bir veri tabanına erişim sağlar.

İşlerimiz 3 aşamada yürütülür

Planlama ve strateji belirleme

Pazar trendlerine ve müşterilerin "istek listelerine" dayalı yeni geliştirme projelerine başlandı.

Dizayn etmek ve geliştirmek

Ar-Ge Ekibimiz, Grafikler yardımıyla, Proje Müdürü gözetiminde talep edilen ürün veya çözümü geliştirir.

Test etmek ve Teslim etmek

Teknik Ekibimiz ve Beta testçilerimiz tarafından gerçekleştirilen birkaç testten sonra yeni ürünler veya hizmetleri sizlere sunuyoruz.

SERTİFİKALAR

Her zaman olduğu gibi, MAGICMORSPORT, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için çaba göstermektedir. Sürekli iyileştirme sürecimiz sayesinde standartlara uymakla kalmıyor, aynı zamanda onları geliştiriyoruz.

ISO 9001:2015 ve ISO/IEC 27001:2013 sertifikalarının alınması için müşterilerimize kalite, BT güvenliği ve gizliliğe saygı açısından mümkün olan en yüksek standartları sunmamızı sağlayan bir kalite yönetim sistemi gerekliliklerini yerine getirmesi gerekir.

Certificato-ISO-9001_PCC_Magicmotorsport-503.33333333333x712_c

DENETİM FİRMALARI

Denetimler, Ekonomi ve Maliye Bakanlığı Kanuni Denetçiler Siciline kayıtlı bir şirket tarafından yürürlükteki kanunlara göre yapılır. Yasal denetim yetkisi, 30/07/2020 tarihinde gerçekleştirilen Hissedarlar Toplantısı ile 2020’den 2022’ye kadar olan üç yıllık dönem için KPMG S.p.A.’ya verilmiştir.

KPMG

KPMG S.p.A. Vittor Pisani aracılığıyla 25 20124 – MİLANO
Lütfen KPMG web sitesini ziyaret edin
Yıl boyunca, Denetim Firmasının aşağıdakileri doğrulama görevi vardır:
•  Şirket hesaplarının tutarlı bakımı ve muhasebe kayıtlarındaki hareketlerin doğru raporlanması
•  Mali tabloların hem muhasebe kayıtlarının sonuçlarına hem de bunların tümünün yürürlükteki yasalara uygun olarak sonraki periyodik denetimine tekabül etmesi.
Bu faaliyetlerin yürütülmesi sırasında Denetim Bürosu, Şirket’in ve Grup Şirketlerinin arşiv ve varlıklarının yanı sıra basılı kayıtlar ve BT verileri şeklindeki bilgilere de erişebilecektir.

EAC Sertifikası - Avrasya için uygunluk sertifikası

Magicmotorsport, Rusya, Belarus, Kazakistan, Ermenistan ve Kırgızistan’a ithal edilebilen FLEX ürün grubu ile beraber EAC Uygunluk Beyanı aldı.

eac_certificate-1036.6666666667x822_c

Mart 2015 itibariyle, Avrasya gümrük birliğindeki ürünlerin ithalatı ve onaylanması için Avrasya uygunluk EAC sertifikası zorunludur ve bu nedenle, bu sertifikanın düzenlenmesi, ürünlerin gümrükleme ve ticaret alanındaki düzenlemeleri ve standartları karşıladığını garanti eder. EAEU (Avrasya Ekonomik Birliği).

Bu nedenle EAC beyanı, son kullanıcıya Avrasya’da geçerli olan güvenlik standartlarına uygun bir ürün satın aldığını garanti eder.

UE-Cert